Çanakkale Seramik - Pera Koleksiyonu sizce zeminde mi, mutfak tezgah arasına mı daha şık durmuş?🧐 Yorumları bekliyoruz! | Facebook
![Çanakkale Seramik #İyiBakDünyana🌎 on X: "Yaz günlerinin vazgeçilmez mekanı balkon ve teraslar… Daha keyifli ve şık bir mekan için sizin tarzınızı Pera mı yoksa Ornament mi yansıtıyor? Tercihinizi yorumlara bekliyoruz. 🏡 #SeninEvinSeninKalen # Çanakkale Seramik #İyiBakDünyana🌎 on X: "Yaz günlerinin vazgeçilmez mekanı balkon ve teraslar… Daha keyifli ve şık bir mekan için sizin tarzınızı Pera mı yoksa Ornament mi yansıtıyor? Tercihinizi yorumlara bekliyoruz. 🏡 #SeninEvinSeninKalen #](https://pbs.twimg.com/media/EcjYNI8WAAADN8U.jpg)
Çanakkale Seramik #İyiBakDünyana🌎 on X: "Yaz günlerinin vazgeçilmez mekanı balkon ve teraslar… Daha keyifli ve şık bir mekan için sizin tarzınızı Pera mı yoksa Ornament mi yansıtıyor? Tercihinizi yorumlara bekliyoruz. 🏡 #SeninEvinSeninKalen #
Klasik ve geleneksel çini karo - motiflerinden ilham alarak oluşturulan ve ismini Beyoğlu’nun ihtişamlı semtinden alan serimizin adını biliyor musunuz? Haydi yorumlarda buluşalım. 🎉 ✍️, #İyiBakDünyana ...
Çanakkale Seramik Pera serisi.Çini modeli,Showroomumuzdan., Yer ve Duvar Döşemeleri İçin., #çanakkaleseramik #evaseryapı #kalebodur #homesweethome #kalebanyo #kalekimyapıkimyasalları #i̇nşaat #proje ...
![Çanakkale Seramik'in yeni koleksiyonu Pera, adını ve ilhamını yüzyıllar boyu kültür ve sanatın başkenti olma özelliğini taşıyan Pera… | Home decor, Decor, Furniture Çanakkale Seramik'in yeni koleksiyonu Pera, adını ve ilhamını yüzyıllar boyu kültür ve sanatın başkenti olma özelliğini taşıyan Pera… | Home decor, Decor, Furniture](https://i.pinimg.com/736x/63/4f/c6/634fc6259ab10c7d7ca21928bc6d1a50.jpg)