Emin Kitap-Kırtasiye-Oyuncak-Kafeterya | TÜGVA Kitap Kurdu Yarışmasına, 📝Sen de Katıl Diye ✓Sana Bu İndirim ! TÜGVA Vakfının 28 Nisan 2024 tarihinde gerçekle ... | Instagram
![TÜGVA Niğde on X: "Ortaokullu arkadaşım, Hazırsan başlıyoruz!📚 Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleşecek Kitap Kurdu Yarışması'nda vakit kaybetmeden sen de yerini al!😎 Detaylı bilgi için; https://t.co/E5yvm3DqRx #TÜGVA #KitapKurtlarıYarışıyor https ... TÜGVA Niğde on X: "Ortaokullu arkadaşım, Hazırsan başlıyoruz!📚 Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleşecek Kitap Kurdu Yarışması'nda vakit kaybetmeden sen de yerini al!😎 Detaylı bilgi için; https://t.co/E5yvm3DqRx #TÜGVA #KitapKurtlarıYarışıyor https ...](https://pbs.twimg.com/media/F_jczUyWIBEW7nf.jpg)
TÜGVA Niğde on X: "Ortaokullu arkadaşım, Hazırsan başlıyoruz!📚 Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleşecek Kitap Kurdu Yarışması'nda vakit kaybetmeden sen de yerini al!😎 Detaylı bilgi için; https://t.co/E5yvm3DqRx #TÜGVA #KitapKurtlarıYarışıyor https ...
![Türkiye Gençlik Vakfı "Medeniyet ve Değerler Kulübü" Kitap Kurdu Projesi Kitap Okuma Yarışması Başvuru Son Tarihi 19 Şubat 2023'te - Opet Tarihe Saygı Ortaokulu Türkiye Gençlik Vakfı "Medeniyet ve Değerler Kulübü" Kitap Kurdu Projesi Kitap Okuma Yarışması Başvuru Son Tarihi 19 Şubat 2023'te - Opet Tarihe Saygı Ortaokulu](http://opettarihesaygiortaokulu.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/17/07/737544/resimler/2022_12/12104816_Ekran-Alintisi2.jpg)
Türkiye Gençlik Vakfı "Medeniyet ve Değerler Kulübü" Kitap Kurdu Projesi Kitap Okuma Yarışması Başvuru Son Tarihi 19 Şubat 2023'te - Opet Tarihe Saygı Ortaokulu
TÜGVA Sivas - Sevgili kitapseverler 📚 ✋🤩 Kitap Kurdu başvuruları bugün sona eriyor ⏰ Başvuru yapmayan herkesi forma bekliyoruuuz🤓 👇 📱 tugva.org/ kitap-kurdu/ Büyük maratona az kaldı..💥 | Facebook
![TÜGVA Ortaokul on X: "Kitap Kurdu Yarışması Başvuruları Devam Ediyor!📢 Sevgili Dostum! Sen de kitabını al, okumaya başla.🐛 #KitapKurtlarıYarışıyor Başvuru için 👉 https://t.co/BTuxHcdroF https://t.co/v5C48JG4VV" / X TÜGVA Ortaokul on X: "Kitap Kurdu Yarışması Başvuruları Devam Ediyor!📢 Sevgili Dostum! Sen de kitabını al, okumaya başla.🐛 #KitapKurtlarıYarışıyor Başvuru için 👉 https://t.co/BTuxHcdroF https://t.co/v5C48JG4VV" / X](https://pbs.twimg.com/media/GAaO9pWXcAAANls.jpg)
TÜGVA Ortaokul on X: "Kitap Kurdu Yarışması Başvuruları Devam Ediyor!📢 Sevgili Dostum! Sen de kitabını al, okumaya başla.🐛 #KitapKurtlarıYarışıyor Başvuru için 👉 https://t.co/BTuxHcdroF https://t.co/v5C48JG4VV" / X
TÜGVA Bursa | 📣Kitap Kurtlarının Dikkatine Kitap Kurdu Yarışması 30 Nisan Pazar günü saat 10.00'da yapılacaktır.📚 Sınav Giriş Bel... | Instagram
TÜGVA Ortaokul | Kitap Kurdu Yarışması Başvuruları Devam Ediyor!📢 Vakit kaybetmeden başvurunu yap, kitapları oku ve büyük ödülün sahini ol... | Instagram
![TÜGVA Çorum on X: "Size bir müjdemiz var. Beklenen gün geldi, Kitap Kurdu yarışması başlıyor! #KitapKurtlarıYarışıyor 📚Sen de kitapları oku. ✍️Sınava gir. 🏆Büyük ödülü kazan. Başvuru için: https://t.co/oUQBCwdcgP https://t.co/ImnLXaGHgv" / X TÜGVA Çorum on X: "Size bir müjdemiz var. Beklenen gün geldi, Kitap Kurdu yarışması başlıyor! #KitapKurtlarıYarışıyor 📚Sen de kitapları oku. ✍️Sınava gir. 🏆Büyük ödülü kazan. Başvuru için: https://t.co/oUQBCwdcgP https://t.co/ImnLXaGHgv" / X](https://pbs.twimg.com/media/FhTTwPHXkAA3Rb3.jpg)
TÜGVA Çorum on X: "Size bir müjdemiz var. Beklenen gün geldi, Kitap Kurdu yarışması başlıyor! #KitapKurtlarıYarışıyor 📚Sen de kitapları oku. ✍️Sınava gir. 🏆Büyük ödülü kazan. Başvuru için: https://t.co/oUQBCwdcgP https://t.co/ImnLXaGHgv" / X
TÜGVA Devrek - Tügva tarafından düzenlenen Kitap Kurdu yarışmamıza tüm genç arladaşlarımızı davet ediyoruz , Bilgilerle ufkumuzu açıcak , eğlenirken öğreniceğimiz ve ödüllerle dolu bu yarışmalarımız için haydi gel genç kardeşim senide
TÜGVA Amasya - Genç kardeşim! Linki tıkla 👉 http://tugva.org/kitap-kurdu/ Başvurunu yap📚😉 (30 Mart son başvuru tarihi) Kitapları Oku 📖🔖 (5.6.7.8. sınıflar) 💥18 NİSAN da sınava gir ❗🕵️ Ödülleri kaçırma 😉 TÜRKİYE DERECESİNDE
TÜGVA Ortaokul | Kitap Kurdu Yarışması'nda okunacak kitapları sizlerle paylaşıyoruz!🥳 Haydi Kitap Kurtları başvurunuzu yapın, okumaya başlay... | Instagram
![Türkiye Gençlik Vakfı "Medeniyet ve Değerler Kulübü" Kitap Kurdu Projesi Kitap Okuma Yarışması Başvuru Son Tarihi 19 Şubat 2023'te - Opet Tarihe Saygı Ortaokulu Türkiye Gençlik Vakfı "Medeniyet ve Değerler Kulübü" Kitap Kurdu Projesi Kitap Okuma Yarışması Başvuru Son Tarihi 19 Şubat 2023'te - Opet Tarihe Saygı Ortaokulu](http://opettarihesaygiortaokulu.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/17/07/737544/resimler/2022_12/12104817_kitap.jpg)