Teksüt Bandırmaspor - Orijinal taraftar ürünlerimizin satışa sunulduğu Bandırma Store standımız 15 gün boyunca Liman Alışveriş Merkezi'nde konumlandırılacaktır. Sen de taraftar ürünlerinden edin, kulübüne destek ol Bandırmalı! #BordomuzYeter ...
Bandırmaspor - Takımımızın bu sene forma ve malzeme sponsoru olarak kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda İtalyan marka Legea firmasıyla anlaşıldı. İlgili İtalyan firma ilk defa Türkiye pazarina girdi ve ilk olarak kulübümüzle anlaştı. Anlaşma
![Bandırmaspor on X: "Efsane çubuklu formamız Bandırma Store'da satışta! Şehir dışı gönderimleri için banka havalesi açıklama kısmına telefon numaranızı yazın, kulübümüz sizinle irtibata geçsin. 📍Bandırma Store: Haydar Çavuş, İstiklal Cd No:10,5, 10200 Bandırmaspor on X: "Efsane çubuklu formamız Bandırma Store'da satışta! Şehir dışı gönderimleri için banka havalesi açıklama kısmına telefon numaranızı yazın, kulübümüz sizinle irtibata geçsin. 📍Bandırma Store: Haydar Çavuş, İstiklal Cd No:10,5, 10200](https://pbs.twimg.com/media/EqvxCtOXAAEFzWt.jpg)