MEV Koleji Özel Güzelbahçe Okulları - Beden Eğitimi Zümremiz tarafından düzenlenen “6. Sınıflar Futbol Turnuvası”nın finali 26 Kasım 2021 Cuma günü oynandı. Final maçının galibi 6-D şubesini 7-0'lık skorla geçen 6-A şubesi
TED Istanbul Koleji / TED Istanbul College - 4. SINIFLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI Öğrencilerimizin öğle aralarındaki zamanlarını daha etkin bir şekilde geçirmelerini sağlamak, sınıflar arası dostluk, arkadaşlık ve kardeşlik duygularını pekiştirmek amacı
![sınıf tezahuratları istiyorum.yarın maçımız var acill güzel olursa atın en güzeli seççem - Eodev.com sınıf tezahuratları istiyorum.yarın maçımız var acill güzel olursa atın en güzeli seççem - Eodev.com](https://tr-static.eodev.com/files/d70/afe70d71fdac50a89e22145760e25121.jpg)