Retro Kadıköy - Alkollüyken ekonomi başına geçmeyin diye, enflasyonla topyekûn mücadele! Her Pazar'dan Perşembe'ye gün boyunca Efes Tombul (50 cl) + Serçe (33 cl) sadece 📣 25 TL 🎉🎊 #birliktegüzel #efespilsen #bira #
Bira ile ilk seninle tanıştım. Senin de Babalar Günün Kutlu Olsun Efes Pilsen Tombul Şişe 🍻 #beer #bira #fathersday #efes #bie... | Instagram
Bibiraver - Onur EL | Bugünün konuğu benim gibi bir çok arkadaşımızın bu sevdaya tutulmamızı sağlayan ilk biramız Tombul Şişe Efes. Dikkatlı gö... | Instagram
![Efes Pilsen in Rewe, Germany. Couldn't remember if we had this one in Turkey, has anyone tried it before? : r/Turkey Efes Pilsen in Rewe, Germany. Couldn't remember if we had this one in Turkey, has anyone tried it before? : r/Turkey](https://preview.redd.it/efes-pilsen-in-rewe-germany-couldnt-remember-if-we-had-this-v0-of8ryl1in1gb1.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=5caea7304005871a580d4feb0b6c8a20fc173d5c)
Efes Pilsen in Rewe, Germany. Couldn't remember if we had this one in Turkey, has anyone tried it before? : r/Turkey
![Özgür Aybaş on X: "Efes tombul şişe 🍺 neden tarihin rafların yerini alıyor. Seversiniz sevmessiniz o şişe bizim ilk göz ağrımız Türk filmlerinde bile en güzel görseldi artık yok ve üretimi durduruldu Özgür Aybaş on X: "Efes tombul şişe 🍺 neden tarihin rafların yerini alıyor. Seversiniz sevmessiniz o şişe bizim ilk göz ağrımız Türk filmlerinde bile en güzel görseldi artık yok ve üretimi durduruldu](https://pbs.twimg.com/media/E90v7WWXoAYeglP.jpg)