![Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri İKÜ MYO'da Derse Girdiler | Meslek Yüksekokulu Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri İKÜ MYO'da Derse Girdiler | Meslek Yüksekokulu](http://myo.iku.edu.tr/sites/imyo/files/2020-03/cagaloglu.jpg)
Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri İKÜ MYO'da Derse Girdiler | Meslek Yüksekokulu
![Mustafa Demir 🇹🇷 on X: "Okullarda gençlerimizle buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bugünkü durağımız Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ydi. Ziyaret ettiğimiz gençlerimizle uzun uzun sohbet ettik, fikirlerini ve planlarını dinledik. Voleybol ... Mustafa Demir 🇹🇷 on X: "Okullarda gençlerimizle buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bugünkü durağımız Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ydi. Ziyaret ettiğimiz gençlerimizle uzun uzun sohbet ettik, fikirlerini ve planlarını dinledik. Voleybol ...](https://pbs.twimg.com/media/DQ1PDwsXUAAkw9X.jpg)
Mustafa Demir 🇹🇷 on X: "Okullarda gençlerimizle buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bugünkü durağımız Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ydi. Ziyaret ettiğimiz gençlerimizle uzun uzun sohbet ettik, fikirlerini ve planlarını dinledik. Voleybol ...
Mustafa Demir 🇹🇷 on X: "Okullarda gençlerimizle buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bugünkü durağımız Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ydi. Ziyaret ettiğimiz gençlerimizle uzun uzun sohbet ettik, fikirlerini ve planlarını dinledik. Voleybol ...
![Mustafa Demir 🇹🇷 on X: "Okullarda gençlerimizle buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bugünkü durağımız Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ydi. Ziyaret ettiğimiz gençlerimizle uzun uzun sohbet ettik, fikirlerini ve planlarını dinledik. Voleybol ... Mustafa Demir 🇹🇷 on X: "Okullarda gençlerimizle buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bugünkü durağımız Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ydi. Ziyaret ettiğimiz gençlerimizle uzun uzun sohbet ettik, fikirlerini ve planlarını dinledik. Voleybol ...](https://pbs.twimg.com/media/DQ1PDwnXUAAjUhi.jpg)
Mustafa Demir 🇹🇷 on X: "Okullarda gençlerimizle buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bugünkü durağımız Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ydi. Ziyaret ettiğimiz gençlerimizle uzun uzun sohbet ettik, fikirlerini ve planlarını dinledik. Voleybol ...
![FATİH KAYMAKAMI AHMET ÜMİT CAĞALOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK KIZ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU, ÖĞRETMENLERİNİ ZİYARET ETTİ 25 NİSAN 2018 FATİH KAYMAKAMI AHMET ÜMİT CAĞALOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK KIZ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU, ÖĞRETMENLERİNİ ZİYARET ETTİ 25 NİSAN 2018](http://www.fatih.gov.tr/kurumlar/fatih.gov.tr/25042018cagaloglu/2018-04-25-PHOTO-00000795.jpg)
FATİH KAYMAKAMI AHMET ÜMİT CAĞALOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK KIZ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU, ÖĞRETMENLERİNİ ZİYARET ETTİ 25 NİSAN 2018
Cagaloglu Anadolu Kiz Meslek Lisesi, gymnasium, İstanbul, Fatih, Alemdar Mah., Çatalçeşme Sok., 9 — Yandex Maps
![FATİH KAYMAKAMI AHMET ÜMİT CAĞALOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK KIZ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU, ÖĞRETMENLERİNİ ZİYARET ETTİ 25 NİSAN 2018 FATİH KAYMAKAMI AHMET ÜMİT CAĞALOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK KIZ ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU, ÖĞRETMENLERİNİ ZİYARET ETTİ 25 NİSAN 2018](http://www.fatih.gov.tr/kurumlar/fatih.gov.tr/25042018cagaloglu/2018-04-25-PHOTO-00000789.jpg)