![EMS Yapı Sivasspor on X: "Demir Grup Sivasspor'umuz, bu akşam @Goztepe karşısında siyah forma, siyah şort ve siyah konç ile sahaya çıkacak. Kalecimiz ise yeşil forma giyecek. #YiğidonunZamanı ❤️🤍 https://t.co/LOVdLLc5Nv" / X EMS Yapı Sivasspor on X: "Demir Grup Sivasspor'umuz, bu akşam @Goztepe karşısında siyah forma, siyah şort ve siyah konç ile sahaya çıkacak. Kalecimiz ise yeşil forma giyecek. #YiğidonunZamanı ❤️🤍 https://t.co/LOVdLLc5Nv" / X](https://pbs.twimg.com/media/EoDyvtpWMAAeyM0.jpg)
EMS Yapı Sivasspor on X: "Demir Grup Sivasspor'umuz, bu akşam @Goztepe karşısında siyah forma, siyah şort ve siyah konç ile sahaya çıkacak. Kalecimiz ise yeşil forma giyecek. #YiğidonunZamanı ❤️🤍 https://t.co/LOVdLLc5Nv" / X
Göztepe Spor Kulübü - BB. Erzurumspor karşısında Siyah Forma ile sahada olacağız! #HaydiBastırŞanlıGöztepe | Facebook
![Umut Tengül on X: "Göztepe 2020-2021 Sezonu formala.. şaka şaka, amatörce ve önceden hazırlamış olduğum alternatif formalar bunlar. Bunlara ilave çubuklu veya parçalı klasik ana forma ile muhteşem takım olur aslında. # Göztepe Umut Tengül on X: "Göztepe 2020-2021 Sezonu formala.. şaka şaka, amatörce ve önceden hazırlamış olduğum alternatif formalar bunlar. Bunlara ilave çubuklu veya parçalı klasik ana forma ile muhteşem takım olur aslında. # Göztepe](https://pbs.twimg.com/media/Efz-yNqXoAMjXTU.jpg:large)
Umut Tengül on X: "Göztepe 2020-2021 Sezonu formala.. şaka şaka, amatörce ve önceden hazırlamış olduğum alternatif formalar bunlar. Bunlara ilave çubuklu veya parçalı klasik ana forma ile muhteşem takım olur aslında. # Göztepe
![forma kültür on X: "Göztepe 2020/21 sezonunda giyeceği iç saha ve deplasman formalarını tanıttı. https://t.co/sr3pW5R1Fh" / X forma kültür on X: "Göztepe 2020/21 sezonunda giyeceği iç saha ve deplasman formalarını tanıttı. https://t.co/sr3pW5R1Fh" / X](https://pbs.twimg.com/media/EgSstPrXoAIO1Wk.jpg)