![no context mersin liseleri on X: "Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi Sıcak ve özgür atmosferiyle güzel bir lise deneyimi yaşatır.Derslerden sonra bahçeye salınan tavuklar salınır.Harika bir manzaraya sahiptir.2005 yılının kış kreasyonuna öncülük no context mersin liseleri on X: "Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi Sıcak ve özgür atmosferiyle güzel bir lise deneyimi yaşatır.Derslerden sonra bahçeye salınan tavuklar salınır.Harika bir manzaraya sahiptir.2005 yılının kış kreasyonuna öncülük](https://pbs.twimg.com/media/EXMS1-lXkAU-DYD.jpg)
no context mersin liseleri on X: "Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi Sıcak ve özgür atmosferiyle güzel bir lise deneyimi yaşatır.Derslerden sonra bahçeye salınan tavuklar salınır.Harika bir manzaraya sahiptir.2005 yılının kış kreasyonuna öncülük
![Mehmet Adnan Özçelik Ortaokulu on X: "Okulumuzun dış cephe boyası yapıldı ve yüz yüze eğitime yeni renklerimizle başladık. @MersinMEM @yenisehirmem_33 @serkankaya01 https://t.co/0GOej7l1Kv" / X Mehmet Adnan Özçelik Ortaokulu on X: "Okulumuzun dış cephe boyası yapıldı ve yüz yüze eğitime yeni renklerimizle başladık. @MersinMEM @yenisehirmem_33 @serkankaya01 https://t.co/0GOej7l1Kv" / X](https://pbs.twimg.com/media/E3axdXdWEAQJIdI.jpg)
Mehmet Adnan Özçelik Ortaokulu on X: "Okulumuzun dış cephe boyası yapıldı ve yüz yüze eğitime yeni renklerimizle başladık. @MersinMEM @yenisehirmem_33 @serkankaya01 https://t.co/0GOej7l1Kv" / X
![MEHMET ADNAN ÖZÇELİK AL on X: "#iyilikiçinbirdakika için iyilikte okul olarak yarıştık. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.@meb @ziyaselcuk @hmzaydg @MersinMEM @AdemKoca46 @yenisehirmem_33 @kamilyilmaz33 https://t.co/D4qa4xG3ZF" / X MEHMET ADNAN ÖZÇELİK AL on X: "#iyilikiçinbirdakika için iyilikte okul olarak yarıştık. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.@meb @ziyaselcuk @hmzaydg @MersinMEM @AdemKoca46 @yenisehirmem_33 @kamilyilmaz33 https://t.co/D4qa4xG3ZF" / X](https://pbs.twimg.com/media/EKx1s56XUAE6xSE.jpg)
MEHMET ADNAN ÖZÇELİK AL on X: "#iyilikiçinbirdakika için iyilikte okul olarak yarıştık. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.@meb @ziyaselcuk @hmzaydg @MersinMEM @AdemKoca46 @yenisehirmem_33 @kamilyilmaz33 https://t.co/D4qa4xG3ZF" / X
Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi öğrencilerinin Kep Giyme ve Mezuniyet Töreni | Yenişehir Wiki | Fandom
![Değerler Kulübümüzün "Geçici Hayvan Bakım evi ve Rehabilitasyon Merkezi" Ziyareti - Mersin Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi Değerler Kulübümüzün "Geçici Hayvan Bakım evi ve Rehabilitasyon Merkezi" Ziyareti - Mersin Mehmet Adnan Özçelik Anadolu Lisesi](https://maoal.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/33/01/967913/resimler/2023_10/k_05093421_WhatsApp-Image-2023-10-04-at-13.30.41.jpg)