Akpa Kimya AŞ. | We are excited to meet our visitors at the K 2022 -- The World's No. 1 Trade Fair for Plastics and Rubber. Please, feel free to visit us ... | Instagram
Darüşşafaka Cemiyeti - Kahve Dünyası ile Darüşşafakalı öğrenciler bir araya geldi, ortaya harika ürünler çıktı! 😊 Üzerinde öğrencilerimizin çizdiği birbirinden güzel resimlerin yer aldığı çikolata, kupa ve sürpriz kutu, bayram hediyesi arayanlar
![Darüşşafakalı öğrencilerin tasarladıkları kahve fincanlarına yenileri eklendi | Darüşşafaka Cemiyeti Darüşşafakalı öğrencilerin tasarladıkları kahve fincanlarına yenileri eklendi | Darüşşafaka Cemiyeti](https://www.darussafaka.org/uploads/articles/5cc1d1d989b32750c33fbfd3/content-medium-7553f952df1f134e021aeabae2be19e6.jpg)