Siz de bu bayram, kutusunda... - Darüşşafaka Cemiyeti | Facebook
ramicevka on X: "Darüşşafaka'daki çocukların resimlerini yaptığı ve altlarında isimlerinin yazdığı bardakları Kahve Dünyası'ndan satın alarak sizler de onlara yardımda bulunabilirsiniz 🙏🏻 #çocuklariçin 👫❣️ https://t.co/ncYZOGgf1y" / X
Darüşşafaka Cemiyeti - Kahve Dünyası ile Darüşşafakalı öğrenciler bir araya geldi, ortaya harika ürünler çıktı! 😊 Üzerinde öğrencilerimizin çizdiği birbirinden güzel resimlerin yer aldığı çikolata, kupa ve sürpriz kutu, bayram hediyesi arayanlar
Akpa Kimya AŞ. | We are excited to meet our visitors at the K 2022 -- The World's No. 1 Trade Fair for Plastics and Rubber. Please, feel free to visit us ... | Instagram