nuriye kırteke 🇹🇷 on X: "Gazi İlkokulu 24 Kasım öğretmenler günü etkinliği “öğrencilerimizin kendi elleriyle öğretmenlerine yazdıkları akrostiş şiirleri kitap haline getiriyoruz” “Öğrencilerden Öğretmenlerine bir gönül köprüsü” 💞🥰 ortaya harika bir ...
![iyilik için teknoloji projemiz on X: "Öğrencilerimiz Zumpad web2.0 aracını kullanarak öğretmenler günü temalı akrostiş şiir yazdılar 🌿 Hatun Ünal Alparslan Ortaokulu https://t.co/JS9iVXihrd" / X iyilik için teknoloji projemiz on X: "Öğrencilerimiz Zumpad web2.0 aracını kullanarak öğretmenler günü temalı akrostiş şiir yazdılar 🌿 Hatun Ünal Alparslan Ortaokulu https://t.co/JS9iVXihrd" / X](https://pbs.twimg.com/media/FE5AQPRXsAsurln.jpg:large)
iyilik için teknoloji projemiz on X: "Öğrencilerimiz Zumpad web2.0 aracını kullanarak öğretmenler günü temalı akrostiş şiir yazdılar 🌿 Hatun Ünal Alparslan Ortaokulu https://t.co/JS9iVXihrd" / X
![Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Beykent Okyanus Ortaokul Öğrencilerinden Öğretmenlerine Büyük Sürpriz Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Beykent Okyanus Ortaokul Öğrencilerinden Öğretmenlerine Büyük Sürpriz](https://www.okyanuskoleji.k12.tr/resimler/galeri/icerik/kasim/1703_sube/ogretmenler_gunu_54734ed07521a_1703.jpg)